Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadoriui A. Pulokui įteiktas apdovanojimas „Verslo ambasadorius 2019”

Sukurta 2020.10.02 / Atnaujinta 2020.10.02 08:37
  nuotrauka.jpeg Ambasadoriui A. Pulokui įteiktas apdovanojimas „Verslo ambasadorius 2019”

  Spalio 1 dieną Lietuvos verslo konfederacija įteikė apdovanojimą „Verslo ambasadorius 2019” Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje Andriui Pulokui.

  Šis apdovanojimas A. Pulokui skirtas už aktyvų glaudesnių ekonominių santykių tarp Lietuvos ir Baltarusijos skatinimą, Baltarusijos krovinių srauto per Klaipėdos uostą didinimą, tiesioginių kontaktų Lietuvos verslui su Baltarusijos įmonėmis suteikimą, pagalbą organizuojant verslo kontaktus bei aktyvią Lietuvos ambasados Baltarusijoje darbuotojų tiesioginę pagalbą Lietuvos verslo asociacijoms ir jas vienijančioms įmonėms.

  Lietuvos verslo konfederacijos nominacija „Verslo ambasadorius“ buvo įsteigta 2008 metais. Ji skiriama už konkrečius nuopelnus konfederacijos verslo partneriams, ambasadoriams, valstybinių institucijų tarnautojams, Lietuvos politikams. Pagrindiniai skyrimo kriterijai: Lietuvos ekonominių interesų atstovavimas ir Lietuvos verslo žinomumo užsienyje didinimas, verslo ryšių užsienyje skatinimas ir stiprinimas, aktyvi pagalba ir parama, organizuojant verslo misijas ir kita.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Sausio 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis gavo Sviatlanos Cichanouskajos laišką, kuriame kviečiama oficialų Baltarusijos pavadinimą lietuvių kalba keisti į baltarusių kalbai artimesnę šalies pavadinimo formą.

  Sausio 11 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Kanados kolega Francois-Philippe Champagnu. Ministrai aptarė dvišalį bendradarbiavimą, regiono saugumo klausimus, padėtį Baltarusijoje bei paramos demokratinėms iniciatyvoms galimybes.

  Dvišaliai santykiai »
  005 Ministras susitiko su Sviatlana Cichanouskaja.JPG

  Sausio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Sviatlana Tsikhanouskaya, kurią Lietuva pripažįsta teisėta Baltarusijos žmonių atstove, aptarti aktualių tolesnio bendradarbiavimo ir demokratinių jėgų strategijos klausimų.

  Ministerijos naujienos »

  Susipažinusi su AB „Swedbank“ pateikta informacija dėl VšĮ „Belorus“ lėšų įšaldymo, Užsienio reikalų ministerija (URM) kreipėsi į banką dėl ribojamųjų priemonių taikymo ir leidimo disponuoti lėšomis išskirtinai darbuotojų atlyginimams ir kitoms su darbo santykiais susijusioms reikmėms.

  Ekonominiai santykiai »

  Reaguodama į besitęsiantį Baltarusijos režimo institucijų žiaurumą ir palaikydama demokratines Baltarusijos žmonių teises, gruodžio 17 dieną Europos Sąjunga (ES) paskelbė trečiąjį sankcijų paketą Baltarusijos režimui.

  Daugiašaliai santykiai »

  Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maasu. G. Landsbergis pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Vokietijos santykiai yra vieni aktyviausių per pastaruosius keletą dešimtmečių bei išreiškė įsitikinimą, kad tokiu tempu bus judama ir ateityje.

  Dvišaliai santykiai »